Materialista- plastová výroba

Location
Contract type
plný
Salary
850 - 1 300 EUR/mes
Required education
Required language
slovenčina (C1)
Suitable for graduates
Yes

Stabilná spoločnosť, ktorá je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výliskov pre elektrotechnický a automobilový priemysel hľadá Materialistu.

Popis pozície

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • práca s paletovým vozíkom a ručným skenerom
  • zabezpečenie potrebného množstvo materiálu počas výroby
  • plynulý odvoz hotovej výroby do skladu hotových výrobkov
  • plynulý odvoz nepodarkov a zvyškov výroby do určeného priestoru
  • práca na 12 hod. zmeny, pondelok až piatok (ranná 6:00-18:00, nočná 18:00-6:00, 2 dni voľna)
  • obsluha strojov a zariadení
  • čistenie systémov

Požiadavky

  • ochota pracovať a učiť sa
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • technické myslenie

Ponuka

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • možnosť ubytovania
  • príplatok za prácu v noci, sobotu, nedeľu, sviatok a nadčas
  • stravné lístky v hodnote 4 EUR, doplatok zamestnanca 1,5 EUR

Contact person

Flóra Horváth Budayová